Dzi: 2016

Najbli窺ze wydarzenie:

Strona G堯wna GOK Kontakt z nami Urz康 Gminy Micha這wo

AKTUALNO列I, WYDARZENIA, INFORMACJE

OGΜSZENIE. Zaj璚ia plastyczne z p. Ma貪orzat Tarasewicz w dniach 5 i 6 maja 2016 nie odb璠 si z powodu urlopu. Zapraszamy od przysz貫go tygodnia!

OGΜSZENIE. W dniu 02.05.2016r. (poniedzia貫k) Gminny O鈔odek Kultury w Micha這wie b璠zie nieczynny.

225. ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA- wtorek, 3 maja, godz. 12.00. Szczeg馧y na plakacie poni瞠j:

Ju 11 maja o godz. 19.00 na sali widowiskowej GOK w Micha這wie odb璠zie si kultowa sztuka Sergiusza Piaseckiego pt: "Zapiski oficera Armii Czerwonej" w wykonaniu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra W璕ierki w Bia造mstoku. Bilety w przedsprzeda篡 w GOK w Micha這wie od 21 kwietnia w ksi璕owo軼i w godz. 8-15. Rezerwacja bilet闚 telefoniczna- 85 7189019. Ilo嗆 miejsc ograniczona (nie gwarantujemy dost瘼no軼i bilet闚 w dniu spektaklu). Zapraszamy!

Podlaski Pomost Kultury - rozpocz皻y! Nasz o鈔odek kultury w豉郾ie rozpocz掖 udzia w projekcie Wojew鏚zkiego O鈔odka Animacji Kultury w Bia造mstoku i Narodowego Centrum Kultury w Warszawie - czeka nas seria diagnoz badaj帷ych potrzeby, szkole i warsztat闚 podnosz帷ych kompetencje pracownik闚 oraz przez najbli窺ze 3 lata realizowa b璠ziemy w naszej gminie projekty regrantingowe. Zacie郾iamy przy okazji wsp馧prac z innymi o鈔odkami kulturalnymi i edukacyjnymi w regionie! Na pierwszym zdj璚iu, od lewej: Damian Dworakowski (WOAK), Katarzyna Monika Turosie雟ka-Durlik (BOK Bia這wie瘸), Beata Matyskiel (GOKSiR Korycin), Marcin Sek軼i雟ki (KOK Kolno), Marcin Siekierko (GOK Micha這wo).

Dnia 10 kwietnia 2016 dwoje naszych tancerzy wzi窸o udzia w zawodach tanecznych "Breakmania", kt鏎e odby造 si w K皻rzynie. Karolina Kazberuk i Tomasz Kalinowski w kategorii Hip Hop 2 vs 2 do lat 8 wywalczyli I miejsce. G R A T U L U J E M Y !!!

Zapraszamy do udzia逝 w 2 turnieju szachowym o puchar Burmistrza Micha這wa, poni瞠j regulamin.

Regulamin turnieju szachowego do pobrania.

Zgodnie z zapowiedzi og豉szamy wszem i wobec... Dni Micha這wa odb璠 si w dniach 17 i 18 czerwca 2016r. (pi徠ek i sobota). W pi徠ek, 17 czerwca b璠zie mia豉 miejsce pierwsza w Micha這wie Gala Disco-Polo (!!!) z udzia貫m oko這 10 zespo堯w tego nurtu muzycznego. Gwiazd wieczoru b璠zie znany zesp馧 "MIG"! Impreza b璠zie trwa豉 w godzinach 18.00-02.00. Czekamy jeszcze na potwierdzenia niekt鏎ych zespo堯w, dlatego te nie podajemy dzi ich nazw. Kto nie kojarzy zespo逝 MIG? Patrz tu: https://goo.gl/cXC6Fp W sobot, 18 czerwca impreza b璠zie trwa豉 w godz. 16.00-02.00, wyst徙i zespo造 lokalne, z GOK w Micha這wie, 鈍ietny zesp馧 "Tabor" (prawdziwi cyganie a nie "stylizowani"!), gwiazd wieczoru b璠zie z kolei znany zapewne wszystkim i lubiany przez wszystkie pokolenia "JACEK STACHURSKY"! Na koniec do ta鎍a porw nas "nasi" ch這pcy z zespo逝 "Superstars" Jak co roku nie zabraknie atrakcji dodatkowych i wydarze towarzysz帷ych - konkursy, atrakcje dla dzieci, strzelnica dla doros造ch, liczne stragany i stoiska handlowe oraz ogromny ogr鏚ek gastronomiczny lokalnej "Gospody w Micha這wie" - ogromny, bo zajmuj帷y ca陰 powierzchni pod dachem targowicy. I to wszystko r闚nie przez dwa dni! Pozosta貫 szczeg馧y niebawem. P.s. Od razu chcemy uprzedzi wszelkie pytania typu: "dlaczego pi徠ek i sobota a nie sobota i niedziela?" - po niedzieli wi瘯szo嗆 mieszka鎍闚 i przyjezdnych go軼i idzie zapewne do pracy, a z kolei zespo造 z nurtu disco-polo zazwyczaj w soboty graj na imprezach zamkni皻ych typu wesela. Je郵i pracujesz w pi徠ek to zapewne zd捫ysz na imprez, gdy w pi徠ek zaczynamy p騧niej, dopiero o 18.00! Program mo瞠 jeszcze ulec zmianie.

Zapraszamy na aerobik z p. Ma貪orzat Tarasewicz! Szczeg馧y na plakacie poni瞠j.

Zaj璚ia wokalne z Mariuszem Choru篡m

Szachy dla wszystkich!

Starsze wiadomo軼i dost瘼ne s w dziale ARCHIWUM

Gminny O鈔odek Kultury w Micha這wie, ul. Bia這stocka 19, 16-050 Micha這wo, tel/fax (85) 7189019, NIP 9661830430, REG. 200057086
© 2006-2014 GOK Micha這wo. Wszelkie prawa zastrze穎ne.