Dzi: 2015

Strona G堯wna GOK Kontakt z nami Urz康 Gminy Micha這wo

AKTUALNO列I, WYDARZENIA, INFORMACJE

Kabaret Czwarta Fala

Zapraszamy wszystkich na godzinn zabaw z kabaretem Czwarta Fala!

12 marca (czwartek)
Start godz. 17:30
Bilet: 5z
Sala widowiskowa Gminnego O鈔odka Kultury w Micha這wie

Kabaret Czwarta Fala- kielecka formacja m這dego pokolenia, kt鏎ej tw鏎czo嗆 opiera si na odnajdywaniu odrealnionych aspekt闚 pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, ka盥y doskonale przyjmowany przez publiczno嗆.

Czwarta Fala powsta豉 we wrze郾iu 2009 roku w Kielcach i mo瞠 pochwali si a 50 nagrodami na og鏊nopolskich festiwalach kabaretowych, z czego wi瘯szo嗆 stanowi nagrody publiczno軼i.

Najbardziej znanym skeczem Kabaretu Czwarta Fala jest Po鈔edniak, czyli historia dw鏂h dresiarzy- Kloca i Wentyla kt鏎zy w poszukiwaniu pracy trafiaj do redakcji Bravo Girl.

M這do嗆, pomys這wo嗆 i energia sceniczna- tak najkr鏂ej mo積a opisa tw鏎czo嗆 Kabaretu.
Ka盥y ich wyst瘼 jest inny, ka盥y niesie w sobie pot篹n dawk pozytywnych emocji i zaskakuj帷ych zwrot闚 akcji.
Zawsze gotowi do dzia豉nia, zawsze pe軟i zapa逝, zawsze otwarci na Twoje sugestie.
Odkryj w sobie pok豉dy humoru o kt鏎ych do tej pory nie mia貫 poj璚ia, pozw鏊 zaprosi si do 鈍iata absurdu w kt鏎ym nigdy niczego nie mo瞠sz by pewien, pozw鏊 porwa si Czwartej Fali!

Galeria zdj耩 - Ferie zimowe 2015

Sokole gotuje

Galeria zdj耩 - WO同 2015

Podczas 23. Fina逝 Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy zebrali鄉y rekordow kwot 6406,40 z!

Galeria zdj耩 - Sylwester pod Ratuszem

Galeria zdj耩 - Uroczyste obchody 96. rocznicy Odzyskania Niepodleg這軼i

Starsze wiadomo軼i dost瘼ne s w dziale ARCHIWUM

Gminny O鈔odek Kultury w Micha這wie, ul. Bia這stocka 19, 16-050 Micha這wo, tel/fax (85) 7189019, NIP 9661830430, REG. 200057086
© 2006-2014 GOK Micha這wo. Wszelkie prawa zastrze穎ne.